Odvlhčovač vzduchu Rohnson R-9916 Health & Clean

Hodně prodávaný produkt Odvlhčovač vzduchu Rohnson R-9916 od oblíbené značky se zárukou kvality Rohnson jednoduše naleznete právě teď za příznivou cenu. Nabídky od 5 989 Kč.
Odvlhčovač vzduchu Rohnson R-9916 Health & Clean
Značka: Rohnson
5 989 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Odvlhčovač vzduchu Rohnson R-9916 Health & Clean Odvlhčovač vzduchu Rohnson R-9916 Health & Clean si poradí s nechtěnou vlhkostí v místnostech až do velikosti 100 m2, která velmi často způsobuje nejen vlhnutí zdí, ale i tvorbu plísní, což může zhoršit zdravotní podmínky ve vaší domácnosti. Kromě zbavení vás nechtěné vlhkosti ale i ovzduší funguje dokonce jako čistička vzduchu. V čem Rohnson R-9916 Health & Clean vyniká? 1. Čištění vzduchu Rohnson R-9916 kromě standardní funkce odvlhčování je přístroj vybaven ionizačním a uhlíkovým filtrem, sterilizační lampou UV-C a v neposlední řadě ionizátorem, díky čemuž je přístroj téměř plnohodnotnou čističkou vzduchu. 2. Tichý i výkonný Další výhodou je velmi tichý provoz okolo 37 dB a možnost nastavení režimu TURBO například pro sušení prádla. 3. Funkce Anti-frost a Autorestart Přístroj disponuje automatickým systémem proti zamrznutí (Anti-frost) a funkcí uchování nastavení při výpadku napájení (Autorestart). 4. Další funkce Výkon odvlhčování (při 30 °C a 80 % RV): 16 litrů/den Vhodný pro prostory do 100 m² Ergonomický systém proudění vzduchu pro snížení hluku (při nízké rychlosti jen 36 dB) Kapacita zásobníku na vodu: 6,5 l Provozní teplota: 5 °C-32 °C Rychlost proudění vzduchu max. 195 m³/h Dotykový ovládací panel Časovač 1-24 hodin Režim sušení prádla Vertikální odvod vzduchu při sušení prádla Funkce dětský zámek Světelná indikace plného zásobníku a funkce automatického vypnutí při naplnění Příkon 280 W (při teplotě 27 °C a vlhkosti 60 %) Nastavení vlhkosti (30-80 %) a ukazatel relativní vlhkosti (%) Barevné světelné indikace úrovně vlhkosti (modrá, zelená, červená) Funkce nepřetržitého chodu Možnost dokoupení sady filtrů DF-015 Health Kit, skládající se z HEPA 13 a aktivního uhlíkového filtru (není součástí balení) Kontinuální odvod kondenzátu (hadice o délce 1 m je součástí balení) Praktická rukojeť a kolečka pro snadnou manipulaci Typ ekologického chladiva R290
Výjimečný a žádaný produkt je k dostání rovněž tady na webu v populární rubrice odvlhčovače vzduchu. Nyní získáte vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu. Známý dodavatel Rohnson dlouhodobě dodává prvotřídní zboží za super cenu.