Klimatizace Sinclair VISION ASH-24BIV – Klimatizace s montáží ve Středoč. kraji

Hodně povedený kousek Klimatizace Sinclair VISION ASH-24BIV - Klimatizace s od populární značky Sinclair jde získat na našich stránkách nyní za báječnou cenu! Nyní za 42 364 Kč.
Klimatizace Sinclair VISION ASH-24BIV - Klimatizace s montáží ve Středoč. kraji
Značka: Sinclair
42 364 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Zajistíme dodávku klimatizace na klíč včetně montáže odbornou certifikovanou firmou. Více informací o montáži klimatizace zde. Klimatizace Sinclair VISION ASH-24BIV Série VISION je výborným řešením pro zákazníky, kteří ocení ovládání jednotky přes WiFi pomocí chytrého telefonu. Pro zlepšení kvality vyfukovaného vzduchu je tato série vybavena generátorem záporných iontů a zdravotními filtry. Zároveň využívá ekologicky šetrného chladiva R32, které výrazně snižuje dopad na životní prostředí. Klimatizační jednotky řady VISION se vyznačují především moderním designem a výbornou pořizovací cenou. INVERTER SYSTEM Díky technologii invertoru je tato jednotka až o 30% úspornější oproti tradičním technologiím. TŘÍDA A++ Energetická třída A++ (chlazení) a A+ (topení) zajišťuje značnou úsporu energií. DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ Dálkové ovládání umožňuje pohodlné ovládání jednotky. TEPELNÉ ČERPADLO Díky tepelnému čerpadlu můžete místnost vytopit na předem stanovenou teplotu. Klimatizaci lze ovládat přes WI-FI, pomocí mobilu nebo tabletu. Při instalaci je třeba úmístit vnitřní jednotku jednotku na stěnu v místnosti a venkovní jednotku na obvodovou zeď či střechu objektu. Obě jednotky se následně propojí chladivovým vedením. SINCLAIR VISION ASH-09BIV 1. Až o 30% úspornější Díky technologii invertoru je tato jednotka až o 30% úspornější oproti tradičním technologiím. 2. Mnoho funkcí Klimatizace disponuje mnoha funkcemi, které zpříjemní její oblushu: Funkce I FEEL – Činnost jednotky je závislá na teplotě naměřené čidlem v dálkovém ovladači. Funkce odvlhčování Cold plasma generátor – Klimatizace generuje ionty, které čistí vzduch od částeček prachu, neutralizují pachy a snižují množství bakterií. Odvod kondenzátu na obě strany Filtr s katechinem SAF-OPWC4 a aktivním uhlím SAF-OPWA4 ve standardní výbavě 3. Nové ekologické chladivo Použité chladivo R32 je úspornější a navíc šetrné k životnímu prostředi. Klimatizace nabízíme v následujících výkonnostních provedeních: Model Chladící výkon (max.) Tepelný výkon (max.) SINCLAIR VISION ASH-09BIV 2,5 kW 2,8 kW SINCLAIR VISION ASH-12BIV 3,2 kW 3,5 kW SINCLAIR VISION ASH-18BIV 4,6 kW 5,2 kW SINCLAIR VISION ASH-24BIV 6,2 kW 6,5 kW Upozornění: Dle nařízení EU č.517/2014 a zákona č.89/2017 prodej klimatizace koncovému zákazníkovi není možný bez zajištění odborné montáže certifikovanou osobou nebo firmou, která danou instalaci provede. Naše firma neprovádí montáž nástěnné klimatizace. Montáž klimatizace můžeme domluvit. Požadujeme doložit, že klimatizace byla nainstalována Vámi vybranou certifikovanou osobou nebo firmou (viz. Smlouva o odborné instalaci nehermeticky uzavřeného klimatizačního zařízení).
Tento kvalitní výrobek Klimatizace Sinclair VISION ASH-24BIV – Klimatizace s montáží ve Středoč. kraji můžete sehnat snadno tady na našich stránkách v populární sekci klimatizace! Nyní si můžete koupit akční kousky ve zmiňované rubrice za skvělou cenu! Tento výrobce Sinclair vám může nabídnout top produkty. za super cenu! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další kvalitní zboží značky Sinclair. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.